LIQUA 4S – ten správný produkt pro kuřáky

Klíčem k úspěchu je skutečné porozumění potřebám kuřáků. Dnešní nabídka e-cigaret a nikotinových náplní je tak široká, že může spoustu kuřáků spíše odradit, než-li podpořit, v jejich rozhodnutí přestat nebo výrazně omezit kouření.

Zároveň nevhodná kombinace produktů bez uspokojivých výsledků na první pokus může vést k závěru, že „vapování zkrátka není pro mě“.

Tradiční liquidy s vysokou dávkou nikotinu, adekvátní pro kuřáky, mají nevyvážené pH a vytváří při potažení velmi silný pocit tzv. throat-hit, který dělá vapování nepříjemným. V opačném případě liquidy s nižším množstvím nikotinu, jsou sice pohodlné, ale kuřáka neuspokojí a ten se raději vrátí k cigaretě.

Kombinace LIQUA 4S zařízení (již brzy) a náplně ze stejné řady zvládne doručit podobnou dávku nikotinu téměř stejně rychle jako tradiční cigarety a tím lépe simuluje pocit z tradičního kouření. LIQUA 4S není jen další nikotinová sůl na trhu, ale průlomové řešení, které bylo vývíjeno více než 5let s primárním cílem, uspokojit kuřáky.

Vybírat můžete z trojice nových příchutí:
VANILLA TOBACCO
LEMON PIE
VIRGINIA TOBACCO

Nebo sáhněte po osvědčené klasice:
AMERICAN BLEND
TRADITIONAL TOBACCO
MENTHOLTWO
MINTS
BERRY MIX
WATERMELON
SHISHA MIX

Zakoupíte v e-shopu www.e-cigaretka.cz